Філія Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ступенів- Ревнянський ЗЗСО І ступеня

26 бер. 2021

26 березня у режимі онлайн у філії Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ст.- Ревнянському ЗЗСО І ступеня було проведено Всеукраїнську українознавчу гру «Соняшник» - 2021р. До участі у грі дітей спонукала допитливість, а найголовніше - бажання пізнати нове. Кожен учасник гри зумів розкрити свої здібності,ерудицію й кмітливість.
9 бер. 2021

Тарас Григорович Шевченко-видатний поет,художник та патріот України

Оголошено онлайн-конкурс на краще виконання вірша Тараса Григоровича Шевченка (через платформу CLASSROOM )
20 лют. 2021

Вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні у філії Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ст.:- Ревнянському ЗЗСО- ступеня!

Всі учні філії Стрілецькокутського ОЗЗСО І-ІІІ ст.:- Ревнянського ЗЗСО- ступеня долучилися до онлайн акції «Діти за мир в Україні»!
4 лют. 2021

В Ревнянському ЗНЗ І ступеня відбувся "Кольровий тиждень у початковій школі !!! !!!!"

Кольоровий тиждень в початковій школі!!!Іноді серед сірої метушні буднів і напруженої праці хочеться чогось незвичайного. Саме з цією метою було проведено кольоровий тиждень.
27 січ. 2021

Участь у Всеукраїнському конкурсі "Логічне мислення"

В Ревнянському ЗНЗ І-ст. пройшов підсумок конкурсу "Логічне мислення"організований в грудні Інститутом розвитку шкільної освіти м. Львів. 9 кращих , творчих та обдарованих дітей прийняли активну участь. Від грудня із нетерпінням чекали результатів конкурсу.Діти задоволені ,адже були нагороджені почесними дипломами ІРШО м.Львів.Дипломами за відмінну організацію та проведення конкурсу були нагороджені і вчителі нашої школи: Кваснюк Тетяна Миколаївна,Катеринчук Мар"яна Анатоліївна,Пинтелюк Галина Іванівна та керівник школи Рибак Руслана Вікторівна.
22 січ. 2021

«День Соборності України»

Ми дуже любим весь наш край, і любим Україну, її лани, зелений гай, в саду – рясну калину. Там соловейко навесні співає між гілками: Та й ми співаємо пісні – змагається він з нами! «День Соборності України» відзначили і учні нашої школи.
1 груд. 2020

Місячник БЖД в початковій школі

Захід проведений вчителем 4 класу Катеринчук М.А. під час тижня БЖД Бесіда на тему: «Правила протипожежної безпеки. Правила пожежної безпеки у вашому домі. Правила поводження під час пожежі.» Мета: познайомити дітей з правилами поведінки під час виникнення пожежі в приміщенні, розвивати увагу, виховувати бережливе ставлення до власного життя.
26 лист. 2020

Навчальна онлайн-екскурсія до ботанічного саду Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича

Ботанічний сад Чернівецького національного університету є одним з найстаріших ботанічних установ України. Його засновано в другій половині 19 сторіччя, за часів коли Буковина як коронне герцогство входила до складу Австро-Угорської імперії. Онлайн-екскурсія із фото-спогадами.
16 жовт. 2020

Спортивне свято у школі " Козацькі забави"

15 жовт. 2020

Екскурсія в музично -драматичний театр імені О.Кобилянської ,м Чернівці